Kurzy nordic walking pro firmy

Hledáte pro své zaměstnance nabídku smysluplných mimopracovních aktivit? Popřípadě chcete ozvláštnit teambuilding? Nordic walking je výtečnou volbou pro zdraví vašich zaměstnanců. Severská chůze přináší celou řadu zdravotních benefitů a je zároveň zábavnou formou pohybu na čerstvém vzduchu.

Kurzy nordic walking připravuji na míru dle požadavků svých klientů. Od ukázkových lekcí, přes minikurz na 2 - 4 hodiny v rámci teambuildingu nebo celý kurz s rozsahem až 10 lekcí, při kterém účastníci ovládnou techniku chůze, relaxačních i protahovacích cvičení. Po každé lekci dostávají účastníci report s připomenutím průběhu lekce, trasy a hlavního tématu věnovanému určitému aspektu techniky nordic walking. Samozřejmou součástí zprávy je foto a videodokumentace. Účastníci kurzu mají možnost získat individuální rozbor videonahrávky jejich vlastní techniky.

Reference: BOSCH DIESEL s.r.o.

Co říkají účastníci kurzů?

S Honzou jsem absolvovala 7 lekcí. Žádná lekce, žádná trasa nebyla stejná. Poznala jsem hezká místa v okolí Jihlavy. Honzův přístup jako instruktora byl úžasný. Věcný, motivující a byla i zábava 😊. Takový profi walker jako Honza asi nebudu nikdy, ale naučila jsem se hodně. Kdykoliv bych do toho šla znova. Všem doporučuji❣️
K.B.

Nordic walking je pro mě skvělá zkušenost. Jsem rád, že jsem se přihlásil. Na první pohled by člověk řekl, že je to jen obyčejná chůze pomocí hůlek, ale pod dohledem skvělého a zkušeného instruktora Honzy je to opravdu výživný trénink. Člověk protáhne celé tělo a navíc na čerstvém vzduchu a v prima kolektivu. Co víc si přát 😊.
M.G.

Kurz musím hodnotit jen a jen pozitivně. Byl to příjemně strávený čas s milými lidmi a super lektorem, který nekritizuje, ale snaží se vše vysvětlit v klidu a s úsměvem na tváři. Určitě budu v nordig walking pokračovat, protože mi pomáhá od bolestí zad a baví mě teď o to víc, protože už vím "jak na to". Díky Honzo :o)
Š.Š.

© 2023 Nordic Walking Vysočina | Jan Grznár - nadšený instruktor nordic walking s akreditací MŠMT.
Všechna práva na skvělý odraz z poutka nordic walkingové hole vyhrazena : -)
 Zásady ochrany osobních údajů.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!