Instruktor nordic walking

Jan Grznár 

Manžel, otec, marketér, zapálený nordic walker. 

Jan Grznár - instruktor severské chůze
Jan Grznár - instruktor severské chůze

Jsem instruktorem kondiční chůze - nordic walking s akreditací MŠMT.
Nadšeným hůlkařem jsem se stal před několika lety. Začalo to stoupnutím na váhu po vánočních svátcích, zablokovanými zády a bolestmi kolen, ale i touhou vyčistit si hlavu. Hůlky na nordic walking si mne získaly okamžitě. První kroky s nimi mne zavedly do lesa, kde jsem objevil, jak uzdravující pro tělo i duši je prostý přirozený pohyb - chůze. Pohyb umocněný na druhou (2 hůlkami) a podpořený krásou největší tělocvičny na světě - přírody. Osvojit si správnou techniku nordic walking pomáhám zájemcům především v Jihlavě, domovské Brtnici a jejich blízkém okolí. 

Co vás čeká na typické lekci? 

Především pohyb na čerstvém vzduchu! Nejdříve se rozcvičíme, abychom připravili naše těla na sportovní výkon a vyrazíme na vycházku. Během vycházky si budeme postupně osvojovat jednotlivé části správné techniky nordic walking. Soustředíme se na práci s holemi (odraz z poutka, uvolnění ruky, odraz za tělem), určitě neopomeneme správné držení těla, uvolněný a koordinovaný pohyb ramen v protirotaci s pánví. Zahrajeme si také zábavné hry s holemi a po návratu si důkladně protáhneme jednotlivé svalové skupiny připravíme je tak na regeneraci.  


Nordic walking v Brtnici
Nordic walking v Brtnici

Je mi ctí být součástí sítě Nordic Walking Point. Cílem této sítě je přinášet Vám kvalitní služby, vybavení a informace o lidech a místech, které stojí za to poznat. Jedná se o síť spojující instruktory a nadšence pro severskou chůzi.


Reference od klientů


Kde jinde na Vysočině najdete certifikované instruktory nordic walking? V Novém Městě na Moravě působí Iva Bubláková a Milada Kuželová. Vřele je mohu doporučit! Více o nich na www.nordicwalking-nmnm.cz

Českomoravská federace nordic walking na svých stránkách představuje také několik instruktorů v kraji Vysočina.


Osvědčení nordic walking

Certifikace trenéra kondiční chůze nordic walking 

Osvědčení Instruktor kondiční chůze Nordic Walking - kurs pod vedením autorizované osoby Mgr. Miroslav Mira v rozsahu 150 hodin, akreditován MŠMT.

Osvědčení instruktor nordic walking
Osvědčení instruktor nordic walking

Živnostenské oprávnění k předmětu podnikání "Poskytování služeb v oblasti nordic walking" na základě akreditovaného vzdělávacího programu. 

Živnostenské oprávnění
Živnostenské oprávnění
© 2023 Nordic Walking Vysočina | Zdravé toulky. Jan Grznár - instruktor nordic walking s akreditací MŠMT.
Všechna práva na skvělý odraz z poutka nordic walkingové hole vyhrazena : -)
 Zásady ochrany osobních údajů.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!