Instruktor nordic walking

Jan Grznár 

Manžel, otec, marketér, produkťák a zapálený nordic walker. 

Jan Grznár - instruktor severské chůze
Jan Grznár - instruktor severské chůze

Jsem nadšeným instruktorem kondiční chůze - nordic walking s akreditací MŠMT.

Mé srdce patří hůlkám nordic walking již několik let. Cesta začala jednou jednoduchou touhou - vrátit se ke zdraví, cítit se lépe ve vlastním těle a najít klid v duši. Po vánočních svátcích jsem se potýkal s nárůstem váhy, zablokovanými zády a bolestmi kolen. Právě v této době jsem objevil nordic walking.

První kroky s hůlkami mě zavedly do lesa, kde jsem začal objevovat léčivou moc pohybu a jeho účinky na tělo i mysl. Chůze se stala mým společníkem, prostředkem, jak se vrátit k přírodě a nabití energií. Při každém kroku vnímám sílu, kterou mi příroda předává.

Inspiruji lidi na Vysočině ke zdravému pohybu. Mým cílem proto je sdílet tuto radost a zdravotní přínosy se všemi zájemci, především v oblasti Jihlavy, mého rodného města Brtnice a jejich okolí. Jako certifikovaný instruktor pomáhám lidem osvojit si správnou techniku nordic walking, aby mohli těžit z této úžasné formy pohybu naplno.

Přijďte se přidat k naší komunitě hůlkařů a společně objevujme krásu a sílu nordic walking. Těším se na setkání s vámi! Váš Jan Grznár.

A co tedy nabízím? 


Co vás čeká na typické lekci? Inspiruji pohybem. 

Především pohyb na čerstvém vzduchu! Nejdříve se rozcvičíme, abychom připravili naše těla na sportovní výkon a vyrazíme na vycházku. Během vycházky si budeme postupně osvojovat jednotlivé části správné techniky nordic walking. Soustředíme se na práci s holemi (odraz z poutka, uvolnění ruky, odraz za tělem), určitě neopomeneme správné držení těla, uvolněný a koordinovaný pohyb ramen v protirotaci s pánví. Zahrajeme si také zábavné hry s holemi a po návratu si důkladně protáhneme jednotlivé svalové skupiny připravíme je tak na regeneraci.  


Kurz Nordic walking na jihlavském Šacberku
Kurz Nordic walking na jihlavském Šacberku

Je mi ctí být součástí sítě Nordic Walking Point. Cílem této sítě je přinášet Vám kvalitní služby, vybavení a informace o lidech a místech, které stojí za to poznat. Jedná se o síť spojující instruktory a nadšence pro severskou chůzi.


Reference od klientů


Kdo další na Vysočině je certifikovaný instruktor nordic walking? V Novém Městě na Moravě působí Iva Bubláková a Milada Kuželová. Vřele je mohu doporučit! Více o nich na www.nordicwalking-nmnm.cz

Českomoravská federace nordic walking na svých stránkách představuje také několik instruktorů v kraji Vysočina.


Osvědčení nordic walking

Certifikace trenéra kondiční chůze nordic walking 

Osvědčení Instruktor kondiční chůze Nordic Walking - kurs pod vedením autorizované osoby Mgr. Miroslav Mira v rozsahu 150 hodin, akreditován MŠMT.

Osvědčení instruktor nordic walking
Osvědčení instruktor nordic walking

Živnostenské oprávnění k předmětu podnikání "Poskytování služeb v oblasti nordic walking" na základě akreditovaného vzdělávacího programu. 

Živnostenské oprávnění
Živnostenské oprávnění
© 2023 Nordic Walking Vysočina | Jan Grznár - nadšený instruktor nordic walking s akreditací MŠMT.
Všechna práva na skvělý odraz z poutka nordic walkingové hole vyhrazena : -)
 Zásady ochrany osobních údajů.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!