Nordic walking Jihlava

Město Jihlava a její blízké okolí je velmi přátelské pro vyznavače severské chůze. Přímo v jejím zeleném srdci, lesoparku Heulos, se nachází hustá síť cestiček s přírodním povrchem zcela ideálních pro dokonalý odpich holí při kondičních vycházkách. Kam jinam vyrazit na procházky? Určitě doporučeníhodným místem je Borovinka propojená několika lesními a polními cestami se Šacberkem. Výchozím bodem pro vás může být Reindlerův dvůr u rybníka Borovinka. Šacberk nabízí úžasné lesní cestičky spojené s hornickou naučnou stezkou.

A asi každý jihlavský běžkař už poznal tratě u Vysoké v okolí Pekelského vrchu. Tento malý ráj pro "hůlkaře" je vám k dispozici po celý rok. V zimě na běžky, a po celý rok na nordic walking. 

Jako inspiraci pro vaše zdravé toulky Heulosem se podívejte na trasu se začátkem a koncem na parkovišti Zoo Jihlava. Možností jak se proplétat spletí cestiček je spousta a mnohá místa přímo vybízejí k zastavení a čerpání energie z krásných výhledů nebo se jen tak zaposlouchat do neobvyklých zvuků, kterými se dorozumívají obyvatelé zoologické zahrady. 

Nabídka lekcí a kurzů nordic walking v Jihlavě

Inspirace pro trasy na nordic walking v Jihlavě

Jihlava - Heulos
Jihlava - Heulos

Máte tip na trasy v Jihlavě a okolí Jihlavy? Prosím o kontakt. Velice rádi je nasdílíme ostatním walkerům. Objevování nových míst je jedna z velkých radostí Nordic walking. Dobrodružství, kdy se vydáte na zatím neznámou cestičku, je nesdělitelné. Radost, že se pak zase vrátíte na trasu patří také k severské chůzi stejně jako hole, úsměv, dobrá nálada :-)

© 2023 Nordic Walking Vysočina | Jan Grznár - nadšený instruktor nordic walking s akreditací MŠMT.
Všechna práva na skvělý odraz z poutka nordic walkingové hole vyhrazena : -)
 Zásady ochrany osobních údajů.
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!